شراط و مقررات موبوفست

فروشگاه اینترنتی موبوفست همیشه در تلاش بوده تا روندی را در نظر بگیرد تا شما همراهان عزیز موبوفست با خیالی راحت و اسوده خردیدی مطمعن داشته باشید برای همین با پشتیبانی 24 ساعته آماده ایم تا پاسخگویه هر کونه سوال شکایت و نظر شما هستیم

با توجه به وجود انبوهی از کالاها در موبوفست و برای جلب رضایت شما عزیزان، باید تمامی کالا ها دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی باشند و تمامی کالا ها باید به سلامت به دست مشتریان عزیز برسند. اما تکسو برای برخی از کالاهایی خریداری می کنید، یک مهلت ۷ روزه تست تعیین می کند که شما میتوانید در صورت پشیمانی از خرید خود و یا تصمیم به تغییر سفارش خود، در این مهلت ۷ روزه ما را مطلع نمایید.

اما منظور از برخی محصولات چیست؟

بطور مثال لوازم جانبی ای وجود دارند که شما تنها در صورت استفاده می توانید کیفیت آنها را بسنجید مانند گلس های محافظ صفحه و لنز دوربین گوشی. این محصولات شامل مهلت تست ۷ روزه نمی باشند و فقط شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا تا زمان رسیدن به دست خریدار را هستند اما محصولاتی مانند قاب های محافظ، کابل های شارژر و اقلامی ازین دست دارای مهلت تست ۷ روزه هستند

با توجه به وجود انبوهی از کالاها در فروشگاه ما و برای جلب رضایت شما عزیزان، باید تمامی کالا ها دارای گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی باشند و تمامی کالا ها باید به سلامت به دست مشتریان عزیز برسند. اما تکسو برای برخی از کالاهایی خریداری می کنید، یک مهلت ۷ روزه تست تعیین می کند که شما میتوانید در صورت پشیمانی از خرید خود و یا تصمیم به تغییر سفارش خود، در این مهلت ۷ روزه ما را مطلع نمایید.

اما منظور از برخی محصولات چیست؟

بطور مثال لوازم جانبی ای وجود دارند که شما تنها در صورت استفاده می توانید کیفیت آنها را بسنجید مانند گلس های محافظ صفحه و لنز دوربین گوشی. این محصولات شامل مهلت تست ۷ روزه نمی باشند و فقط شامل گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا تا زمان رسیدن به دست خریدار را هستند اما محصولاتی مانند قاب های محافظ، کابل های شارژر و اقلامی ازین دست دارای مهلت تست ۷ روزه هستند.

هزینه ارسال کالا به چه صورت محاسبه می شود؟

اگر محصول دارای ایراد فنی، آسیب دیدگی ظاهری(آسیبی که قبل از رسیدن کالا به دست مشتری بوجود آمده باشد)، مغیرت فنی و فیزیکی و یا ازین دست باشد و این موضوع توسط تیم کارشناسی موبوفست تایید گردد، هزینه به عهده موبوفست می باشد. اما توجه داشته باشید که برای این موضوع حتما باید قبض پستی به همراه مهر شرکت پست را همراه با کالای خود برای ما ارسال کنید.

در صورت انصراف از خرید چکار باید کرد؟

اگر سفارش شما هنوز ارسال نشده باشد و وضعیفت سفارش هنوز به ارسال شده به مقصد مشتری تبدیل نشده است(درحال پردازش و یا در انتظار است) می توانید در اسرع وقت از طریق تماس تلفنی با موبوفست انصراف خود را اعلام نمایید.

اگر کالا به دست شما رسیده است اما از خرید آن منصرف شده اید، بدون ایجاد هیچگونه تغییراتی در جعبه کالا و جعبه گشایی آن، تا حداکثر ۳ روز کاری(۷۲ ساعت) موضوع را به ما اطلاع داده و نسبت به مرجوعی کالا اقدام نمایید.

در این شرایط تنها در صورتی کالا پس گرفته می شود که پلمپ آن باز نشده و هیچ مشکلی برای کالا و جعبه آن بوجود نیامده باشد. در غیر اینصورت کالای مورد نظر از طرف کارشناسان ما تایید نخواهد شد.

لازم به ذکر است هزینه ارسال و دریافت کالا در چنین موردی به عهده مشتری است. و موبوفست مسئولیتی را بابت پرداخت هزینه پستی به دلیل پشیمانی از خرید کالا توسط مشتری نمی پذیرد.

هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا و جعبه اصلی آن و اقلام و لوازم همراه آن، امکان استفاده از این سرویس را برای مشتری از بین خواهد برد.

در صورتی که جعبه کالا و بسته بندی آن باز شده باشد، کالا تنها در صورتی توسط ما دریافت می شود که به تایید کارشناسان ما رسیده باشد و پس از آن مبلغ کالا به حساب مشتری واریز خواهد شد.

انواع گارانتی محصولات در موبوفست

در موبوفست ، محصولات بسیار زیادی با گارانتی های متفاوت وجود دارد که هرکدام شامل شرایط و ضوابط اختصاصی خودش می باشد. اما نکته ای که وجود دارد این است که تمامی کالا ها شامل شرایط و قوانینی که در بالا ذکر شده است می باشند اما در موارد جزئی تفاوت هایی وجود دارد که در ادامه توضیح می دهیم.

گارانتی اصالت و سلامت فیزیکی کالا

در این نوع گارانتی، موبوفست کالای خریداری شده توسط کاربر را از زمان ارسال تا زمان رسیدن به دست خریدار ضمانت می کند و در صورت بروز هرگونه اتفاق برای کالا پیش از رسیدن به دست مشتری، مسئولیت آن به عهده موبوفست بوده و هیچ مسئولیتی بر عهده مشتری نیست. اما زمانی که محصول به دست مشتری برسد اگر دارای هرگونه مشکل باشد، مشتری پس از تست کردن و بررسی کالا باید آن را فورا و حداکثر تا ۲۴ ساعت پس از تحویل گرفتن کالا به اطلاع موبوفست برساند و پس از گذشت ۲۴ ساعت کالا از این نوع گارانتی خارج خواهد شد.

گارانتی ۷ روز ضمانت بازگشت کالا

در این مورد، کاربر فرصت دارد تا به جای ۲۴ ساعت تا ۷ روز مشکلات را به کارشناسان اطلاع دهد و در صورت رعایت شرایط ذکر شده، می تواند کالا را به همان صورتی که از موبوفست تحویل گرفته بود، به انبار ما مرجوع کند.

گارانتی های شرکت های نمایندگی و یا توضیع کننده

شرکت هایی وجود دارند علاوه بر توضیع محصولات به صورت نمایندگی و یا اختصاصی، اقدام به گارانتی کردن آن محصولات می کنند. موبوفست محصولات گارانتی داری که توسط این شرکت ها به فروش می رسند را در صفحه همان محصولات اعلام می کند و شما عزیزان برای اطلاع از شرایط گارانتی چنین محصولاتی باید به سایت شرکت مورد نظر مراجعه نمایید.

در صورتی که هرگونه سوال، پیشنهاد، انتقاد و یا درخواست در خصوص شرایط و مقررات موبوفست داشتید می‌توانید از طریق فرم زیر اقدام نمایید

بازگشت به بالا مقایسه